KAHRAMANMARAŞ VETERİNER - Selçuk Veteriner Kliniği

📍 Acil veterinerler içinde Onikişubat

7.1

À Onikişubat, la Selçuk Veteriner Kliniği se distingue par une approche humaine et professionnelle, où la compréhension des besoins animaux prime. L’équipe, dirigée par un vétérinaire expérimenté, allie expertise et sensibilité pour offrir des solutions adaptées, même à distance. L’accueil chaleureux et les échanges clairs renforcent la confiance, faisant de chaque visite une expérience apaisante.

Spécialisée dans les soins urgents, cette clinique met l’accent sur la qualité relationnelle et la réactivité. Que ce soit pour un diagnostic précis ou un simple échange bienveillant, l’attention portée aux animaux et à leurs propriétaires se traduit par un service à la fois compétent et rassurant. Une adresse fiable pour les propriétaires soucieux du bien-être de leurs compagnons.

Sunulan özellikler ve hizmetler: KAHRAMANMARAŞ VETERİNER - Selçuk Veteriner Kliniği

Sunulan olanaklar
  • Tuvalet

KAHRAMANMARAŞ VETERİNER - Selçuk Veteriner Kliniği toplam 13 arasından 18. sırada acil veterinerler içinde Onikişubat

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

KAHRAMANMARAŞ VETERİNER - Selçuk Veteriner Kliniği değerlendirmesi 4.7 üzerinden 5 dayalı olarak 43 yorumlar Google'da

Fatma Şişman

Doğayla bütünleşmiş bi lezzet herkesi bekleriz

Fatma Şişman ☆ 5/5
Burak Dingiz

istanbulda ikamet etmekteyim maraştaki arkdaşım vasıtasıyla telefonda görüştük.hayvanımızın sıkıntısını uzaktan bile kolaylıkla anladı ve çözdü kesinlikle güvenilir bir arkadaş.şiddetle tavsiye ederim

Burak Dingiz ☆ 5/5
Makbule Karaman

Selçuk beyi yıllardır tanıtım. İçinde hayvan sevgisi olan biri. Sevgi duymadan veteriner hekimliği yapanları da görmüştük geçmişte, gerçekten facia. Fakat Selçuk bey çok ilgili ve merhametli. Tavsiye ederim, mutlaka gidin.

Makbule Karaman ☆ 5/5
Mustafa Gök

Adamı soru yağmuruna tuttum hepsine kibarca ve nazikçe cevap verdi işini çok güzel yapıyor

Mustafa Gök ☆ 5/5
TÜRKÜ DIYARI türküler sevdamız

Alış veriş yapmadım küçük bir sohbet gerçekleştirdik yaklaşım hoş güzel ve Bir de hayvanları seviyorum

TÜRKÜ DIYARI türküler sevdamız ☆ 5/5
Bengi Su

Selcuk Bey cok ilgiliydi

Bengi Su ☆ 5/5
Bilal gökoğlan

Kaliteli hizmet

Bilal gökoğlan ☆ 4/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler KAHRAMANMARAŞ VETERİNER - Selçuk Veteriner Kliniği

Adres

KAHRAMANMARAŞ VETERİNER - Selçuk Veteriner Kliniği şu adreste bulunmaktadır: ŞAZİBEY MAHALLESİ, 3. Toptancılar Cd. NO:46 46100, 46100 Onikişubat/Kahramanmaraş, Türkiye

Telefon

Telefon numarası KAHRAMANMARAŞ VETERİNER - Selçuk Veteriner Kliniği dir +90 542 543 46 16

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–19:00
Salı: 08:00–19:00
Çarşamba: 08:00–19:00
Perşembe: 08:00–19:00
Cuma: 08:00–19:00
Cumartesi: 08:00–19:00
Pazar: Kapalı

İletişim KAHRAMANMARAŞ VETERİNER - Selçuk Veteriner Kliniği

    Yakınındaki benzer alternatifler: KAHRAMANMARAŞ VETERİNER - Selçuk Veteriner Kliniği

    Go up