TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ

📍 Acil veterinerler içinde Tunceli Merkez

TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ

6.4

TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ se distingue par son approche bienveillante et son engagement sans faille envers la santé des animaux. Que ce soit pour des soins d'urgence ou un suivi régulier, l'équipe allie professionnalisme et attention, assurant un cadre rassurant pour les propriétaires et leurs compagnons.

Cette clinique, reconnue pour son efficacité et sa disponibilité, propose des solutions adaptées à chaque situation. Les interventions sont menées avec rigueur, tout en maintenant une relation de confiance avec les clients et leurs animaux.

Sunulan özellikler ve hizmetler: TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ

İşletme hakkında
  • Sahibi kadın olduğunu belirtiyor
Sunulan olanaklar
  • Tuvalet
Planlama
  • Randevu gerekli
  • Randevu alınması önerilir

TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ toplam 2 arasından 2. sırada acil veterinerler içinde Tunceli Merkez

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ değerlendirmesi 4.1 üzerinden 5 dayalı olarak 25 yorumlar Google'da

Mihrican Düzgün

Ailemizin veteriner kliniği ☺️ güler yüzünüz , ilgi alakanız ve çözüm odaklı olup patili dostlarımızı sağlığına kavuşturdugunuz için teşekkür ederiz 🙏🏻 yalnızca evcil dostlarimiza değil sokak hayvanlarımiza olan ilginiz için de ayrıca minnettarız ❤️ iyi ki varsınız

Mihrican Düzgün ☆ 5/5
Burak Doba

Kendileri Paskalın en sevdiği veteriner olmakta. Gece gündüz demeden her konuda yardımcı oluyor ve işlerini titizlikle ve özenle yapıyorlar. Ayrıca fiyatları da bir hayli uygun. Tavsiye ediyorum köpeğim sayesinde bir dostluk kazandım

Burak Doba ☆ 5/5
Ersin Erdem

Memleketin bence en iyi hizmet veren kliniği Güleryüzünüz ve desteginiz için teşekkür ederiz derim 🙏🙏

Ersin Erdem ☆ 5/5
delal Doba

Mükemmel insanlar,mükemmel hizmet.Gözümüz arkada kalmadan minik dostlarımızı emanet edebiliyoruz.Hasta hayvanlar sağlıklı ve mutlu çıkıyor klinikten. Çok teşekkür ederiz güler yüzlülüğünüz için

delal Doba ☆ 5/5
Eda Derman

Çok güler yüzlü ve bilgili insanlar. Yaptığınız işin hakkını veriyorsunuz. Hayvanlarımız sizinle güvende

Eda Derman ☆ 5/5
Cengiz Sönmez

Köpeğimizin ayağı yaralıydı ameliyatla diktiler çok ilgililerdi hızlıca iyileşti köpeğimiz teşekkür ederiz 👍

Cengiz Sönmez ☆ 5/5
Rojbin Yavuz

Çok memnun kaldık ... Hem güler yüzlü insanlar hem de işinde bir numaralar ...

Rojbin Yavuz ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ

Adres

TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ şu adreste bulunmaktadır: Moğultay, Cumhuriyet Cd. no:6 kat:1, 62000 Tunceli Merkez/Tunceli, Türkiye

Telefon

Telefon numarası TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ dir +90 541 162 94 62

Web sitesi

Şirketin web sitesi TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ dır: instagram.com/tunceliveterinerklinigi

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–19:00
Salı: 08:00–19:00
Çarşamba: 08:00–19:00
Perşembe: 08:00–19:00
Cuma: 08:00–19:00
Cumartesi: 08:00–19:00
Pazar: Kapalı

İletişim TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ

    Yakınındaki benzer alternatifler: TUNCELİ VETERİNER KLİNİĞİ

    Go up