Gaziantep Hayvanat Bahçesi Binicilik & Pony Club
📍 At çiftlikleri ve binicilik kulüpleri içinde Şahinbey
Gaziantep Hayvanat Bahçesi Binicilik & Pony Club, situé à Şahinbey, offre une expérience familiale complète alliant découverte animale et activités équestres. Avec une grande variété d’espèces, ce parc permet une immersion éducative dans un cadre soigné, tout en proposant des espaces dédiés aux enfants, comme des séances de poney.
L’accès pratique et les tarifs abordables en font une sortie accessible, bien que certains services annexes puissent être optimisés. Un lieu idéal pour allier divertissement et sensibilisation, malgré quelques ajustements possibles pour améliorer le confort des animaux.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Gaziantep Hayvanat Bahçesi Binicilik & Pony Club
- Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Müşteri Yorumları
Gaziantep Hayvanat Bahçesi Binicilik & Pony Club değerlendirmesi 4.4 üzerinden 5 dayalı olarak 1384 yorumlar Google'da
Çok güzel ve büyük bir alan. Bir çok hayvan cesiti var ama malesef doğal ortamlarinda olmadıkları için çok mutlu gorunmuyorlar. En güzel tarafı ortam. At binme yeri de var. Orası küçük ama çocukları mutlu ediyor biraz da olsa.
Hersey güzel. Ama çok yorucu. Bizim 3 saatimiz gitti. Safari aracina binin mutlaka
Gaziantep zoo dünyanın 4. Büyük hayvanat bahçesi yaklaşık 36 hayvan çeşidiyle ev sahipliği yapıyor.Araç girişi 3.00tl hayvanat bahçesine giriş kişi başı 7.00 tl öğrencilere 3.00 tl hayvanat bahçesine girer girmez büyüleniyorsunuz. İçerde ücretsiz gelebileceğiniz bir araç mevcut. Hayvanları yakından tanıma fırsatı buluyorsunuz. Fakat yine içerdeki cafeler yüksek fiyata ürün satıyor bu kalitesini düşürürmü asla düşürmez hiç görmediğim hayvanları burdan yakından tanıma fırsatım oldu çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin ziyaret edebileceği bir yer tavsiye ederim.
Bir tur 200tl bence pahalı, 1dk bile sürmüyor, bir de iade alamıyoruz diyo nakit çalışmasına rağmen, dışarda çok daha uygun ve daha uzun biniyorsunuz.
Guzei bir mekan, ancak hayvanların zavallılık ve acınası halleri her hallerinden belli oluyor. Hayvanları doğal yerlerinden etmektense insanları onların yaşadığı asıl yerlerine turlar vb. ile taşıyarak görmelerini sağlayabilinirse ne güzel olurdu.
Gaziantep’e gitmişken meraktan uğradığım bi yer.Her ne kadar gidip ziyaret etmiş olsamda asla sevmiyorum boyle yerleri.bildiğin hapishane gibi.Hayvancagizlar hep üzgün ve hastalar.özellikle kuşlar pislik içindeydiler.muhabbet kuşlarının oldugu bölümde ağladım resmen çünkü kuşlar hep birbirlerini yaralamislardi.kiminin burnu yok kiminin gagasi kirik kiminin ayaği kan içinde hep bir kavga halindeler çünki küçük bir kafeste sırf biz görelim diye temiz bir hava almadan güneş yüzü görmeden yaşıyorlar.elimden gelen birsey olsa onlar için yapmak isterdim ama malesef yoktur.şu dünyadaki en kötü yaratiklar biz insanlariz!!! Malesef
Çok kullanışlı ve tüm hayvanlar neredeyse var. Ailenizle gezebileceğiniz aynı zamanda piknik yapabileceğiniz bir yer. Giriş otomobil 3 TL, hayvanat bahçesine giriş tam 7 öğrenci 3 tl
Hakkında bilgiler Gaziantep Hayvanat Bahçesi Binicilik & Pony Club
Adres
Gaziantep Hayvanat Bahçesi Binicilik & Pony Club şu adreste bulunmaktadır: Çamtepe, Gaziantep Hayvanat Bahçesi, 27410 Şahinbey/Gaziantep, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Gaziantep Hayvanat Bahçesi Binicilik & Pony Club dir +90 530 408 60 60
Web sitesi
Şirketin web sitesi Gaziantep Hayvanat Bahçesi Binicilik & Pony Club dır: facebook.com/gaziantepbinicilikponyclub