Nefes Binicilik Kulubü

📍 At çiftlikleri ve binicilik kulüpleri içinde Sancaktepe

6.9

Nefes Binicilik Kulübü, situé à Sancaktepe, est un lieu idéal pour des moments de détente et de plaisir en compagnie de vos proches. L'ambiance chaleureuse et le professionnalisme de l'équipe en font une destination de choix pour les amateurs d'équitation, qu'ils soient débutants ou expérimentés. Les installations sont bien pensées, offrant un cadre propre et organisé propice à l'apprentissage et à la pratique équestre.

Le club se distingue également par son service attentionné, avec des instructeurs dévoués et un environnement accueillant. La cafétéria ajoute une touche conviviale, complétant l'expérience globale. Que ce soit pour une sortie en famille ou entre amis, Nefes Binicilik Kulübü promet une escapade agréable et mémorable.

Nefes Binicilik Kulubü toplam 3 arasından 5. sırada at çiftlikleri ve binicilik kulüpleri içinde Sancaktepe

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Nefes Binicilik Kulubü değerlendirmesi 4.9 üzerinden 5 dayalı olarak 40 yorumlar Google'da

Yücel Akyol

Sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli zaman geçeceğiz mükemmel bir yer. Güler yüzlü ve kaliteli bir işletme. Çok memnun kaldık. Böyle güzel bir tesisi hizmetimize sunan, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Yücel Akyol ☆ 5/5
Semanur Manduz

Gerçekten çok keyifli bir yer. Hem at çiftliği hem de kafe kısmı çok güzel düşünülmüş. Ortam huzurlu, çalışanlar ilgili. Aileyle ya da arkadaşlarla vakit geçirmek için ideal. Kesinlikle tekrar geleceğim.💐🙏🏻

Semanur Manduz ☆ 5/5
Rumeysa

Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli olanlar için çok uygun bir ortam. İlgi ve yönlendirmeler çok iyiydi oldukça rahat hissettim. Temiz ve düzenli bir yer, kesinlikle tavsiye ederim.

Rumeysa ☆ 5/5
Baran Tekin

Çok memnun kaldığımız bir binicilik deneyimi oldu. Kafeterya kısmı ve ambiyansı da güzel. Tavsiye ederim

Baran Tekin ☆ 5/5
Caner Atlı

Atlarla tanıştığım ilk yer hocalarımıza çok teşekkür ediyorum gerçekten atla insanı buluşturmanın en güzel köprüsü nefes binicilik kulübü

Caner Atlı ☆ 5/5
Mali Müşavir Veli KAYA

atmosferi çok samimi, sahibi ve çalışanları ise son derece profesyonel ve güler yüzlü . çocuklarınızla güzel geçireceğiniz bi ortam var.

Mali Müşavir Veli KAYA ☆ 5/5
Reşat Akcan

Kesinlikle tecrübe edilmesi gereken bir yer. Çok keyifli. Güzel bir zaman geçirmek isterseniz mutlaka uğrayın. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Reşat Akcan ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Nefes Binicilik Kulubü

Adres

Nefes Binicilik Kulubü şu adreste bulunmaktadır: Paşaköy, Mazıdağı Sk., 34791 Sancaktepe/İstanbul, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Nefes Binicilik Kulubü dir +90 501 632 88 18

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–19:00
Salı: 10:00–19:00
Çarşamba: 10:00–19:00
Perşembe: 10:00–19:00
Cuma: 10:00–19:00
Cumartesi: 10:00–19:00
Pazar: 10:00–19:00

İletişim Nefes Binicilik Kulubü

    Yakınındaki benzer alternatifler: Nefes Binicilik Kulubü

    Go up