VETHELP Veteriner kliniği izmir

📍 Egzotik hayvan veterinerleri içinde Bornova

6.7

La clinique vétérinaire VETHELP à Bornova se distingue par son approche humaine et professionnelle envers les animaux exotiques et domestiques. Les équipes allient expertise médicale et écoute attentive, intervenant avec réactivité, même en dehors des horaires habituels, pour des cas urgents ou complexes.

L’accent est mis sur des solutions personnalisées, qu’il s’agisse de diagnostics précis, de traitements adaptés ou de conseils avisés sur l’alimentation. Leur engagement envers le bien-être animal, couplé à une ambiance rassurante, en fait un partenaire de confiance pour les propriétaires soucieux de la santé de leurs compagnons, qu’ils soient classiques ou rares.

Sunulan özellikler ve hizmetler: VETHELP Veteriner kliniği izmir

Hizmet seçenekleri
  • Gerçek mekanda hizmet
Planlama
  • Randevu gerekli
Otopark
  • Kendi otoparkı var
  • Ücretsiz park yeri

VETHELP Veteriner kliniği izmir toplam 13 arasından 16. sırada egzotik hayvan veterinerleri içinde Bornova

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

VETHELP Veteriner kliniği izmir değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 25 yorumlar Google'da

Elif Deniz

Çok güzel bir klinik çok ilgililer ben yavru kedimi getirdim kanında parazit vardı umudu kesmek üzereyken çok yardımcı oldular her konuda Şuan yavrum kedim iyileşme aşamasında ve kendini toparlamaya başladı doktorumuz sayesinde ateşi çok yüksekken götürdük gece yarısı ve çok ilgilendiler Allah razı olsun Şuan kedim yavaş yavaş iyileşiyor ve kendini toparlıyor bu klinik sayesinde 🤲🏻

Elif Deniz ☆ 5/5
Armağan Turgut

Ölmek üzere olan köpeğimi getirdim Ve onu kaybetmek üzereyken tekrar ikinci bir hayat veren veteriner kliniğinden inanılmaz memnun kaldım gereken herşeyi anlatıp detaylı tedavi sürecinden bahsettiler memnuniyetimi bildirmek istedim diğer yerler gibi çok yüksek mevlalarda bulunmadılar bir veterinerer hekimden çok hayvanseverler kesinlikle Şiddetle tavsiye ediyorum

Armağan Turgut ☆ 5/5
Azra Korkmaz

Gerçekten çok ilgili bir veteriner kliniği, yardımları ve ilgisi için çok teşekkür ederiz, yavru kedim çok zor bir durumdaydı ümidi kesmek üzereydik fakat yarın umarım sağ salim teslim alacağız.

Azra Korkmaz ☆ 5/5
Berkan Ulucan

Köpeğimi güvenle götürüp tedavisini yaptırdığım ilgili bilgili samimi bir klinik hersey için teşekkür ediyorum

Berkan Ulucan ☆ 5/5
yasin öztürk

Çok ilgili ve işini titizlikle yapan bir hekim Recep bey, kedimizi ishal olduğu için götürmüştük tedavisi gayet başarılı oldu, mama seçimimizi de degiştirdik kliniğideki mamalardan denedik ve kedimiz Mira nın çok hoşuna gitti. Hem hizmet hem de mama tercihimiz artık Recep bey den yana, teşekkürler🙏

yasin öztürk ☆ 5/5
Gülçin Doğan

* "İlginiz, güler yüzünüz ve emeğiniz için çok teşekkür ederiz. İçimiz rahat şekilde ayrıldık 🌸 RECEP bey gerçekten işini severek yapan biri🧿

Gülçin Doğan ☆ 5/5
İlker Gök

sokakta bulduğumuz yaralı karga için gittik, veteriner hekim sağ olsun makul bir ücret karşılığında tedaviyi gerçekleştirdi 🙏

İlker Gök ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler VETHELP Veteriner kliniği izmir

Adres

VETHELP Veteriner kliniği izmir şu adreste bulunmaktadır: Yeşilova, 4016. Sk. no:10/A, 35030 Bornova/İzmir, Türkiye

Telefon

Telefon numarası VETHELP Veteriner kliniği izmir dir +90 505 052 46 97

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 24 saat açıktır

İletişim VETHELP Veteriner kliniği izmir

    Yakınındaki benzer alternatifler: VETHELP Veteriner kliniği izmir

    Go up