ÖZEL BURSA HAYVAN HASTANESİ
📍 Egzotik hayvan veterinerleri içinde Yıldırım
Özel Bursa Hayvan Hastanesi se distingue par son expertise vétérinaire et son approche humaine. Située à Yıldırım, cette clinique offre des soins de qualité pour animaux exotiques, avec une équipe dévouée et compétente. Les traitements personnalisés et la gestion attentive des cas critiques sont des atouts majeurs, assurant une prise en charge optimale.
Les professionnels de la clinique se caractérisent par leur empathie et leur professionnalisme, garantissant une expérience positive pour les propriétaires et leurs animaux. Que ce soit pour des interventions chirurgicales ou des soins préventifs, la clinique s'engage à fournir un service irréprochable.
Sunulan özellikler ve hizmetler: ÖZEL BURSA HAYVAN HASTANESİ
- Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
- Tuvalet
- Randevu alınması önerilir
Müşteri Yorumları
ÖZEL BURSA HAYVAN HASTANESİ değerlendirmesi 4.5 üzerinden 5 dayalı olarak 258 yorumlar Google'da
Sokakta bulduğum kedim hipotermi ve hipoglisemi geçiriyordu. Vücudu pire içindeydi, ciddi kansızlık şüphesi vardı ve durumu son derece ağırdı. Hayatta kalma ihtimalinin çok düşük olduğu, her şeye hazırlıklı olmam gerektiği açıkça söylendi. Buna rağmen Zühre Hanım başta olmak üzere tüm ekip, büyük bir özveri, bilgi ve şefkatle süreci yönetti ve "elimizden gelen her şeyi yapacağız" diyerek umut oldu. Bugün kedim iyileşti ve yanımda. Zühre Hanım’a ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
Bu hafta içi kedimi götürdüm.Calicivirus teşhisi kondu ve tedavimiz başladı.Yapılan antibiyotikler,ekstra kullanılan bağışıklık güçlendiricilerin hepsi oldukça işe yaradı.Ekip çok tatlı ve ilgiliydi.Çok memnun kaldım.Hiç düşünmeden gidin..
Ticarethaneden başka bir şey değil. başka da bişey demek istemiyorum
Üst düzey doktor hasta ilişkileri engin tecrübe ve bilgileriyle dostlarımızın kurtarıcıları TEŞEKKÜRLER
Tecrübeli ekip ve ekipmanları ile kaliteli hizmet, Güler yüzlü mütevazi Ve akademik bilgileriyle canlarımıza en iyi hizmeti verdikleri için Millet veteriner Kliniği Yılmaz bey ve ekibine çok teşekkür ederiz 🌺
Ilgili idiler cok yardimci oldular.iki kedimizin aşilari yapildi hircin Lunamızin aşisi vede tirnak kesimi yapildi 😄luna'yi hic boyle görmemistim 🙀😸😻🙀🙀💕
Osman Bey'e çok teşekkür ederim kızımız Lidya'nın kısırlaştırma operasyonunu kendisi yaptı. Çok tedirgindim ancak operasyon çok başarılı geçti kısa sürede toparladı kızım ve eski oyuncu hareketli hallerine geri döndü. Bir de ne zaman arasak veya yazsak ilgili bir şekilde sorularımızı cevaplıyor. Başarılar dilerim. Bir teşekkür de Gülşah Hanım, Yılmaz Bey ve diğer ekip çalışanlarına. Kendilerine zor şartlardan kurtarıp geçici süreliğine evime almış olduğum bir sokak kedisini iştahsızlık, kusma ve halsizlik şikayeti ile götürdüm. 5 gün süren serum ve iğneler ile tedavisi tamamlandı. Çok ilgili davrandılar kliniğe bıraktığımız zaman Gülşah Hanım kedi çorbası içirirken videosunu çekip gönderdi bu düşünceli davranışından dolayı çok mutlu oldum 🙂 çalıştığım için gün içerisinde kendim getirip götüremiyordum babam ilgileniyordu onlar da sağolsunlar aklım kalmasın diye böyle bir jest yaptılar. Yavrucak iyileşti çok şükür kendilerine başarılar diliyorum umarım daha fazla dostumuzun hayatına dokunabilirler.
Hakkında bilgiler ÖZEL BURSA HAYVAN HASTANESİ
Adres
ÖZEL BURSA HAYVAN HASTANESİ şu adreste bulunmaktadır: Millet, Yunus Emre Blv 15/A: 15, 16270 Yıldırım/Bursa, Türkiye
Telefon
Telefon numarası ÖZEL BURSA HAYVAN HASTANESİ dir +90 506 094 55 20
Web sitesi
Şirketin web sitesi ÖZEL BURSA HAYVAN HASTANESİ dır: bursahayvanhastanesi.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 24 saat açıktır