Elit Bayan Kuaförü

📍 Pet kuaförleri içinde Tatvan

Elit Bayan Kuaförü

4.2

Elit Bayan Kuaförü, situé à Tatvan, propose des services de toilettage pour animaux dans une ambiance professionnelle. L'établissement se distingue par son savoir-faire technique, notamment pour les coupes et les soins adaptés. Les clients apprécient l'attention portée aux détails, bien que certains aspects comme la gestion des rendez-vous puissent être améliorés pour plus de fluidité.

L'expérience globale reste satisfaisante pour ceux recherchant un service de qualité, avec une équipe attentive. Cependant, une meilleure transparence sur les tarifs et les disponibilités serait un atout supplémentaire pour renforcer la confiance.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Elit Bayan Kuaförü

Sunulan olanaklar
  • Tuvalet
Planlama
  • Randevu alınması önerilir
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı

Elit Bayan Kuaförü toplam 9 arasından 10. sırada pet kuaförleri içinde Tatvan

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Elit Bayan Kuaförü değerlendirmesi 3.6 üzerinden 5 dayalı olarak 12 yorumlar Google'da

Merve Can

Çok saygısız olduklarını düşünüyorum. Bazı işlemler için randevu vermiyoruz dediler. Gidip bekledim 15 dakika geçti sonra maalesef …. hanım, gelin bekliyor yoldaymış alamayacağız dediler. Bu Tatvan’ın gelin alıyorum konuşamam canım! havaları nedir anlamadım gitti. Kapınıza işlemleri çalışma saatlerinizi ve uygunluğunuzu yazın lütfen içeri girip saygısız muameleye maruz kalmayalım.

Merve Can ☆ 1/5
cihan çatak

Ombremin dibini boyadım yapılan tonu beğenmedim resmen kızıl oldu yıkadıkça da daha kötü oldu tekrar boyamak zorunda kaldım param çöp oldu

cihan çatak ☆ 1/5
İrem Kürküt

fiyat sormadan sadece kol ve bacak için ağdaya gittim 500 tl istediler verdim ama tamamen kazık bi yer

İrem Kürküt ☆ 1/5
Ruken Narin Alabalık

Saat beşe randevu verdiler. Geldik çok doluyuz deyip geri gönderdiler

Ruken Narin Alabalık ☆ 1/5
Eda Nur Şakar

Tesadüfen bulduğum bir yer.Saçımı çok iyi kestiklerini düşünüyorum.Seda hanım bu konuda çok iyi.. Teşekkürlerimi sunuyorum.Bol kazançlar🤍

Eda Nur Şakar ☆ 5/5
Sevda Yıldırım

Gerçekten işinin hakkını veren bir kuaför her zaman memnun kalmışımdır

Sevda Yıldırım ☆ 5/5
Zeryam Ulus

Gerçekten mükemmel bir yer ilgi alakanızdan teşekkür ederim

Zeryam Ulus ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Elit Bayan Kuaförü

Adres

Elit Bayan Kuaförü şu adreste bulunmaktadır: İşletme, Ofis Cd. No:23, 13200 Tatvan/Bitlis, Türkiye

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: Kapalı
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: 08:00–20:00

İletişim Elit Bayan Kuaförü

    Yakınındaki benzer alternatifler: Elit Bayan Kuaförü

    Go up