ÇORLU PAMUK PETSHOP

📍 Pet shoplar içinde Çorlu

6.2

Pamuk Petshop à Çorlu se distingue par son large choix de produits de qualité pour les animaux de compagnie. Que ce soit pour les aliments, les accessoires ou les soins, ce magasin propose une variété impressionnante pour répondre à tous les besoins. Les clients apprécient l'accueil chaleureux et le professionnalisme des employés, toujours prêts à offrir des conseils avisés.

L'établissement se démarque également par sa propreté et son ambiance agréable, créant une expérience d'achat agréable. Avec des produits frais et une attention particulière portée aux détails, Pamuk Petshop est un choix de confiance pour les propriétaires d'animaux à Çorlu.

Sunulan özellikler ve hizmetler: ÇORLU PAMUK PETSHOP

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
Planlama
  • Hızlı ziyaret
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı

ÇORLU PAMUK PETSHOP toplam 33 arasından 48. sırada pet shoplar içinde Çorlu

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

ÇORLU PAMUK PETSHOP değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 7 yorumlar Google'da

Kubilay Bakıral

Pamuk petshop ilgisine alakasına teşekkür ederiz. Kaliteli ve geniş ürün yalpazesiyle aradığınız herşey mevcut.

Kubilay Bakıral ☆ 5/5
dursun kilicoglu

Hayvancıl dostlarımız için bulabileceğimiz yem ürünleri Aksesuar ürünleri mevcut bir yer Temiz ve Güleryüzlü işletmeci tavsiye ederim.

dursun kilicoglu ☆ 5/5
Ali Aksoy

Cok iyi güler yüzlü harıka ınsanlar taze mama

Ali Aksoy ☆ 5/5
elif Erginsoy

💯💯💯

elif Erginsoy ☆ 5/5
Ramazan Erginsoy

Güler yüz kalıteli hizmet

Ramazan Erginsoy ☆ 5/5
Tarık BABAR

Gerçekten işini hakkıyla yapan nadir petshoplardan biri. Hem ürün çeşitliliği geniş hem de çalışanlar bilgili. Evcil hayvanınız için güvenle tercih edebilirsiniz.

Tarık BABAR ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler ÇORLU PAMUK PETSHOP

Adres

ÇORLU PAMUK PETSHOP şu adreste bulunmaktadır: Kemalettin, Yeldeğirmeni Sk. No:34, 59860 Çorlu/Tekirdağ, Türkiye

Telefon

Telefon numarası ÇORLU PAMUK PETSHOP dir +90 535 508 23 64

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:00–01:00
Salı: 07:00–01:00
Çarşamba: 07:00–01:00
Perşembe: 07:00–01:00
Cuma: 07:00–01:00
Cumartesi: 07:00–01:00
Pazar: 07:00–01:00

İletişim ÇORLU PAMUK PETSHOP

    Yakınındaki benzer alternatifler: ÇORLU PAMUK PETSHOP

    Go up