Koçtaş Fix

📍 Pet shoplar içinde Efeler

6.9

Koçtaş Fix à Efeler est une adresse pratique pour les besoins en bricolage et quincaillerie. Les prix sont généralement en adéquation avec la qualité, bien qu'une légère révision des marges pourrait améliorer l'expérience client. Le magasin est bien situé, avec un accès facile et un parking disponible, offrant une commodité supplémentaire pour les visiteurs.

Le service client montre des signes d'amélioration, avec des efforts notables pour résoudre les problèmes, comme en témoigne la gestion des erreurs de facturation. Cependant, certains aspects, comme la disponibilité des produits et la gestion des stocks, pourraient être optimisés pour mieux répondre aux attentes des clients, notamment pendant les périodes de forte affluence.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Koçtaş Fix

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
  • Mağazadan teslim alma
  • Mağaza içinde alışveriş
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Planlama
  • Hızlı ziyaret
Geri dönüşüm merkezi
  • Ampul
  • Pil
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı
  • NFC ile mobil ödeme

Koçtaş Fix toplam 14 arasından 28. sırada pet shoplar içinde Efeler

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Koçtaş Fix değerlendirmesi 3.7 üzerinden 5 dayalı olarak 512 yorumlar Google'da

Yeliz S.

25 Kasım tarihinde yaşadığımız sorun nedeniyle şikayet var sitesine yorum yazmıştım, Koçtaş Aydın şubesinden bir bayan aradı ,özür mahiyetinde tarafıma 300 lira para/puan yüklendiğini yılbaşına kadar istediğim koçtaş şubesinden 301 liralık alışveriş yapsamda parayı kullnabileceğim söylendi, 9 Aralıkta Çerkezköy koçtaşa gittim alışveriş sonrası para/puan olmadığı söylendi. Tarafıma neden yanlış bilgi verildiğini merak ediyorım .

Yeliz S. ☆ 1/5
İLTERİŞ KAĞAN

Koçtaş Aydın hizmet fena değil fiyatlar kaliteyle orantılı görünüyor ama bir tık düşürülmesi gerekir sürümden kazanma taktigini uygulamakta geç kalınmış bir daha gözden geçirilmesinde fayda var!!!!

İLTERİŞ KAĞAN ☆ 3/5
Erlin

Faruk bey hariç çalışan yok oda yetişemediğinden olsa gerek tek başına bir ürünün olmadığını duymak için 15dkka bekledim matkap ve roket bakacaktım sizede önerim tekzen olur ziraa insanlar pazar günü koçtaş gezmeye geliyorlarmış ondan öylesine bir yoğunluk oluyormuş faruk beyin yorumu

Erlin ☆ 1/5
Harun Aşıcı

Güzel temiz çalışanları güleryüzlü bir yer pimaş tesisat malzemeli konusunda yeterli değil ama rafa koyduğunuz 100/70 çatal komik duruyor yol üstündesiniz biraz tedarik etseniz inşaat işi yapan ustaların uğradığı bir yer olur .

Harun Aşıcı ☆ 5/5
HAKAN KARACA

Bildiğin nalburiyeci dükkanı gibi.koca koçtaşa büyükşehirde yakışmamış. Yakında kapanırsa şaşırmam

HAKAN KARACA ☆ 1/5
Burak

Faturamda bir hata oluştu. Sağolsun soner bey ve ekibi çok ilgilendiler yine neden kurumsal firmadan alışveriş yapmamız gerektiği anlamış olduk.

Burak ☆ 5/5
Sedad Aral

Aradığım ürünü ancak sipariş üzerine getirtebileceklerini söyleler. Konum olarak ulaşılması çok kolay, araç park emeye uygun bir yerde. Yan tarafında bir başka alışveriş merkezi daha var. Aradığınız ürünleri iki yerden birinde bulma şansınız olabilir.

Sedad Aral ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Koçtaş Fix

Adres

Koçtaş Fix şu adreste bulunmaktadır: Efeler, 2290. Sk. No:1/1, 09020 Efeler/Aydın, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Koçtaş Fix dir +90 256 221 45 00

Web sitesi

Şirketin web sitesi Koçtaş Fix dır: koctas.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–21:00
Salı: 09:00–21:00
Çarşamba: 09:00–21:00
Perşembe: 09:00–21:00
Cuma: 09:00–21:00
Cumartesi: 10:00–21:00
Pazar: 10:00–21:00

İletişim Koçtaş Fix

    Yakınındaki benzer alternatifler: Koçtaş Fix

    Go up