Kardeşler Tarım
📍 Pet shoplar içinde Isparta Merkez
Kardeşler Tarım, situé à Isparta Merkez, se distingue par son large choix de produits pour animaux, notamment les aliments de qualité pour volailles et autres animaux domestiques. L’établissement propose également des accessoires pratiques comme des abreuvoirs et mangeoires adaptés.
L’équipe, reconnue pour son expérience et son professionnalisme, assure un service attentionné. Bien que l’espace de stationnement puisse être limité, l’accueil et la fiabilité des produits en font une adresse appréciée des propriétaires d’animaux.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Kardeşler Tarım
- Adrese servis
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
- Wi-Fi
- Hızlı ziyaret
- Banka kartları
- Kredi kartı
- Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
- Ücretsiz park yeri
Kardeşler Tarım toplam 16 arasından 23. sırada pet shoplar içinde Isparta Merkez
Müşteri Yorumları
Kardeşler Tarım değerlendirmesi 4.8 üzerinden 5 dayalı olarak 13 yorumlar Google'da
tavukların gerek buğday gerekse yumurta et yemlerini buradan alıyordum ama son zamanlarda fiyatlar yükseldi O yüzden bazen almaya başladım.kapısının önünde arabayı koymak için yer genelde olmuyor biraz ileri koymak gerekiyor onun dışında her türlü kanatlı ve diğer hayvan yemlerine ulaşmak mümkün. Bunun yanında kanatlılar için suluk ve yemlikler de satıyorlar.
Maşallah dürüst ve düzgün çalışıyorlar
Mükemmel Kalite Çok İyi Hizmet 😊
Mükemmel hizmet
Tecrübeli ekip
Yemde kalite
Hakkında bilgiler Kardeşler Tarım
Adres
Kardeşler Tarım şu adreste bulunmaktadır: Davraz, 136. Cd. No:26, 32300 Isparta Merkez/Isparta, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Kardeşler Tarım dir +90 246 218 48 79
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00–19:30
Salı: 09:05–19:30
Çarşamba: 09:05–19:30
Perşembe: 09:05–19:30
Cuma: 09:05–19:30
Cumartesi: 09:05–19:30
Pazar: Kapalı