Hilal Akvaryum & Pet Shop

📍 Pet shoplar içinde Sultangazi

7.5

Hilal Akvaryum & Pet Shop se distingue à Sultangazi comme un référent historique pour les passionnés d’aquariophilie et d’élevage d’animaux de compagnie. Reconnu pour son savoir-faire technique, l’établissement propose un large choix de produits spécialisés, alliant qualité et expertise, tout en mettant en avant un accompagnement personnalisé pour répondre aux besoins spécifiques de chaque client.

L’expérience en magasin repose sur une approche professionnelle et transparente, où la priorité est donnée à la satisfaction par des conseils adaptés. Cependant, certains retours soulignent l’importance d’une attention constante et d’une cohérence tarifaire pour renforcer la confiance et fidéliser une clientèle exigeante.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Hilal Akvaryum & Pet Shop

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
Planlama
  • Hızlı ziyaret
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı
  • NFC ile mobil ödeme

Hilal Akvaryum & Pet Shop toplam 10 arasından 28. sırada pet shoplar içinde Sultangazi

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Hilal Akvaryum & Pet Shop değerlendirmesi 4 üzerinden 5 dayalı olarak 196 yorumlar Google'da

Semih Şenol

Çok ilgililer sağolsunlar, yıllardır mahallemizin en kaliteli pet shop’u özellikle balık üretiminde bir numaralar 💪🏻

Semih Şenol ☆ 5/5
Harun öztürk

işini kaliteli yapan esnaf abimiz birşeyi satmak için değil ,ihtiyacınız ölçüsünde dinleyip ona göre yardımcı olan dürüst işinin ehli Sultangazinin en köklü kaliteli Güler yüzlü esnafı. Güvenle alışveriş yapıp danışabilirsiniz .

Harun öztürk ☆ 5/5
Syrup

2014 yılından beri akvaryum hobisindeyim burada yaşadığım kadar kötü bir deneyim daha görmedim.Verdiği fiyati 15 dakika sonra inkar ediyor ben öyle bir şey demedim diyor yalancı çıkarıyorlar iyice sormama rağmen fiyatları.Sanki zorla tutuluyorlar dükkandakiler,ilgi alaka yok surat asık doğru düzgün cevap alamıyorsunuz.bir daha adım atmam.

Syrup ☆ 1/5
FURKAN AKÇAY

Fiyat olarak normalin üstünde, bu civardaki diğer petshoptan aldığım 4-5 tl lik ürünü buradan 15 tl ye aldığım oldu. Aynı şekilde yardım istediğimde pek ilgelenmeyip oturmayı tercih ettiler. 250 tl lik alışveriş yaptığımda hiç indirim dahi yapmadılar. Tavsiye etmem.

FURKAN AKÇAY ☆ 1/5
Merve gnlr

Kuşu göstermeye gittik amca yağlanmış 3gün aç bırakın yem vermeyin dedi başindan savdı çözüm acımasızca! bazıları fikir vermiyor filan demiş bence hiç fikir vermemesi daha faydali olurdu.

Merve gnlr ☆ 1/5
İsmail Sakallıoğlu

Müşteriye karşı ilgileri her zaman iyi ancak fiyatları gerçekten çok pahalı. Acil almam gerektiği için almıştım marka bir üründü.

İsmail Sakallıoğlu ☆ 3/5
Ömer YILMAZ

Gerçekten ilgililer her türlü yardımcı oluyorlar bol çeşit ve güleryüz

Ömer YILMAZ ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Hilal Akvaryum & Pet Shop

Adres

Hilal Akvaryum & Pet Shop şu adreste bulunmaktadır: Cebeci, Çanakkale Şehitleri Cd. 52/A, 34270 Sultangazi/İstanbul, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Hilal Akvaryum & Pet Shop dir +90 212 475 18 17

Web sitesi

Şirketin web sitesi Hilal Akvaryum & Pet Shop dır: akvaryum.com/Akvaryumcular/hilal_akvaryum_akv2549.asp

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–22:00
Salı: 10:00–22:00
Çarşamba: 10:00–22:00
Perşembe: 10:00–22:00
Cuma: 10:00–22:00
Cumartesi: 10:00–22:00
Pazar: 10:00–22:00

İletişim Hilal Akvaryum & Pet Shop

    Yakınındaki benzer alternatifler: Hilal Akvaryum & Pet Shop

    Go up