Miya Petshop
📍 Pet shoplar içinde Sultangazi
Miya Petshop, situé à Sultangazi, se distingue par son approche professionnelle et son savoir-faire en matière de soins pour animaux. Les équipes prennent le temps d’écouter et de conseiller avec précision, évitant les solutions superflues pour privilégier le bien-être des compagnons à plumes ou à poils.
L’accueil chaleureux et les conseils personnalisés en font une adresse fiable pour les propriétaires soucieux d’offrir une expérience adaptée à leurs animaux, sans compromis sur la transparence ou la qualité du service.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Miya Petshop
- Adrese servis
- Hızlı ziyaret
- Banka kartları
- Kredi kartı
- NFC ile mobil ödeme
Miya Petshop toplam 11 arasından 28. sırada pet shoplar içinde Sultangazi
Müşteri Yorumları
Miya Petshop değerlendirmesi 4.8 üzerinden 5 dayalı olarak 20 yorumlar Google'da
Kuşumun ayağına ip dolanmisti veterinere götürdük ayağın kesilmesi lazım dedi 2000 küsur ücret istediler kaç tane petshopa götürdüm ilgilenmediler buraya getirdigimde 20 dakika uğraştı ipi çıkarttı şuan kuşum yürüyor ve hiç bir sıkıntısı yok Muhammed abiye teşekkür ederim
güler yüzlü ve bilgi sahibi muhammed abi eğer evcil hayvanınızla ilgili detaylı bir bilgi almak isterseniz burıyı gelip görün derim😊
İlgi ve alaka için teşekkür ederim bir hevesle 5 takım muhabbet kuşu aldım üretim yapmak için ama satan arkadaş güzel kandırmışti beni 2 sini dışı vermiş erkek vermiş kandırılmıştik buraya gelene kadar Muhammed kardeşim sağolsun herseylerini ayarladı güzel bir şekilde şimdi yavru alabiliyorum kuşlardan vazife çoğu petshopun tek amacı mal satmak için yalan yanlış herşeyi vermeye kalkıyorlar ama burası öyle değil lazım olmayan birseyi sorduğumda abi sana yaramaz diyip bıraktırdı kaç sefer gerçekten helal olsun işi hakkıyla yapıyorsun
bugün alışveriş yaptım gerçekten ilgi alaka olarak süpersiniz en azından bilgilisiniz size yakın bir yerden alışveriş yaptım adama soru soruyorum öküzün trene baktığı gibi suratıma bakıyor erkek kuş varmı diyorum dişi gösteriyor bana 😁
Gazihelsinde en güzel esnaf sagılı ve dürüst herşey çekinmeden sora bilirsiniz tecrübe ve kaliteli hizmet gerçekten
ister canlı ister telefonla görüşürken çok ilgili ve tavsiyeleriyle sizi yönlendiriyorlar. Çok tavsiye ederimm.
Evcil hayvanınız ile alakalı detaylı bilgi sahibi degilseniz buraya gelmenizi öneriyorum 👍
Hakkında bilgiler Miya Petshop
Adres
Miya Petshop şu adreste bulunmaktadır: Zübeyde Hanım, Kazım Karabekir Cd. No:3/C, 34260 Sultangazi/İstanbul, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Miya Petshop dir +90 531 696 01 10
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00–21:00
Salı: 09:00–21:00
Çarşamba: 09:00–21:00
Perşembe: 09:00–21:00
Cuma: 09:00–21:00
Cumartesi: 09:00–21:00
Pazar: 09:00–21:00