RİO PETSHOP
📍 Pet shoplar içinde Yenişehir
RİO PETSHOP, situé à Yenişehir, se distingue par son large choix de produits adaptés à tous les besoins des animaux de compagnie. L’établissement mise sur un environnement propre et organisé, où chaque visiteur trouve facilement ce qu’il recherche.
L’équipe, compétente et attentionnée, accompagne les clients avec professionnalisme, offrant des conseils personnalisés. Une adresse fiable pour une expérience d’achat agréable, tant pour les propriétaires que pour leurs compagnons.
Sunulan özellikler ve hizmetler: RİO PETSHOP
- Adrese servis
- Mağazadan teslim alma
- Mağaza içinde alışveriş
- Gerçek mekanda hizmet
- Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
- Wi-Fi
- Banka kartları
- Kredi kartı
- Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
RİO PETSHOP toplam 22 arasından 40. sırada pet shoplar içinde Yenişehir
Müşteri Yorumları
RİO PETSHOP değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 7 yorumlar Google'da
Gerçekten harika bir petshop! Hem ürün çeşitliliği fazla hem de çalışanlar çok bilgili. Evcil hayvanım için en doğru ürünleri seçmemde çok yardımcı oldular. Temiz, düzenli ve güvenilir bir yer. Bundan sonra tek adresim burası..✨😌
Uzun zamandır böyle özenli bir pet shop görmemiştim. Hayvanların bakımı çok iyi, çalışanlar ilgili ve işini severek yapıyor. Aradığım her ürünü kolayca buldum. Hem hayvan dostlarımız hem de sahipleri için harika bir yer.
Alışveriş yaptım ilgi ve alakalarından dolayı Abdullah ve Salih beye çok teşekkür ederim.Kalitenin tek adresi RİO PETSHOP
Yeni açılan bir yer , çok ilgili ve alakalılar , abdullah bey sektöründe bilgili ve tecrübeli birisi , böyle bir petshopçuyla karşılaşmamıştım , bizi bilgilendirdi ve alışverişimizi yaptık , teşekkür ederim
Alışveriş yaptım, güleryüz ve ilgi alakalarından dolayı Abdullah bey ve Salih beye teşekkür ederim 🤩
Hakkında bilgiler RİO PETSHOP
Adres
RİO PETSHOP şu adreste bulunmaktadır: Gazi, 2.Cadde No:15/C, 33010 Yenişehir/Mersin, Türkiye
Telefon
Telefon numarası RİO PETSHOP dir +90 506 102 77 16
Web sitesi
Şirketin web sitesi RİO PETSHOP dır: wa.me/message/WWC7YOQ5G5C2N1
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00–23:00
Salı: 09:00–23:00
Çarşamba: 09:00–23:00
Perşembe: 09:00–23:00
Cuma: 09:00–23:00
Cumartesi: 09:00–23:00
Pazar: 09:00–23:00