Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı

📍 Veteriner klinikleri içinde Çorum Merkez

6.2

Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı est une institution dédiée à la protection des animaux et à l'assistance aux personnes à faible revenu. Située à Çorum Merkez, cette structure se distingue par son engagement envers le bien-être animal et l'aide humanitaire. Les services vétérinaires offerts sont essentiels pour la communauté, bien que l'accès puisse parfois être long en raison de la demande.

L'organisation est appréciée pour son soutien aux familles en difficulté et son approche communautaire. Cependant, une amélioration de l'efficacité administrative pourrait optimiser les services. Facilement accessible près de l'ancien bâtiment de la préfecture de police, cette clinique vétérinaire est un pilier pour ceux qui en ont besoin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı

Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri

Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı toplam 27 arasından 50. sırada veteriner klinikleri içinde Çorum Merkez

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı değerlendirmesi 3.8 üzerinden 5 dayalı olarak 67 yorumlar Google'da

Gülseren Bayar

Rabim zaval vermesin devletimize 🤗🤗♥️kumrumda çalışanlarına tşk ederim rabbim yar ve yardımcınız olsun 🤲☝️🌹

Gülseren Bayar ☆ 5/5
fırat senyücel

Abimi huzur evine yerleştirmek için gittim.aylar oldu 16.sırada ...inanın hac sırası gibi 16. Sırada ölecek yada ayrılacaklar da sıra gelecek.

fırat senyücel ☆ 3/5
Ferhat Duzcu

Syn sdy çalışanları bu sıkıntılı günlerde bizleri yalnız bırakmadınız ve son yaptığınız babalar günü hediyesi için çok çok teşekkür ediyorum Allahım sizleri ve devletimizi korusun zeval vermesin Allaha emanet olun

Ferhat Duzcu ☆ 5/5
Durmuş AVCI

Eski Emniyet Müdürlüğü arkasında Hayat Veteriner üstünde bulunuyor

Durmuş AVCI ☆ 3/5
NECMETTİN ÇALIŞKAN

Gelir düzeyi düşük insanlara yardım yapan devlet kuruluşu

NECMETTİN ÇALIŞKAN ☆ 5/5
macit yarımca

Yardımlaşma kültürümüzü,resmiyete dönüştürmüşler.bürokrasiyi azaltmaları gerek

macit yarımca ☆ 4/5
Yusuf Kurak

Navigasyonla bulamadim ulu mezarligin hemen ustunde.

Yusuf Kurak ☆ 3/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı

Adres

Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı şu adreste bulunmaktadır: 37, Çepni, Tarım Caddesi, 19040 Çorum Merkez/Çorum, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı dir +90 364 224 33 68

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–17:00
Salı: 08:00–17:00
Çarşamba: 08:00–17:00
Perşembe: 08:00–17:00
Cuma: 08:00–17:00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

İletişim Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı

    Yakınındaki benzer alternatifler: Çorum Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı

    Go up