Medusa Veteriner Polikliniği
📍 Veteriner klinikleri içinde Efeler
La Medusa Veteriner Polikliniği, située à Efeler, se distingue par un environnement clinique impeccable et une équipe de professionnels expérimentés, alliant savoir-faire et approche bienveillante. Les soins proposés couvrent un large éventail de besoins, des vaccinations préventives aux traitements spécialisés, en passant par des solutions adaptées aux animaux de compagnie comme aux animaux de rue. Leur engagement envers des méthodes innovantes et un suivi rigoureux en fait une référence pour les propriétaires soucieux de la santé de leurs compagnons.
L’établissement met également à disposition un pet shop sélectionné, offrant des produits de qualité sous le regard expert des vétérinaires. Leur proximité avec les propriétaires et leur capacité à personnaliser les soins renforcent la confiance accordée à cette structure. Une attention particulière est portée aux protocoles post-opératoires, garantissant un rétablissement optimal dans des conditions sécurisées et adaptées.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Medusa Veteriner Polikliniği
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
- Tuvalet
- Randevu alınması önerilir
Medusa Veteriner Polikliniği toplam 52 arasından 56. sırada veteriner klinikleri içinde Efeler
Müşteri Yorumları
Medusa Veteriner Polikliniği değerlendirmesi 4.1 üzerinden 5 dayalı olarak 22 yorumlar Google'da
Kedimin düzenli şekilde aşılarını yaptırıyorum, tedavi olması gerektiğinde gönül rahatlığıyla emanet edebiliyorum, fiyat konusunda da elinden geleni yapıyorlar, kesinlikle tavsiye ediyorum
2 yil once disi kedimi kisirlastirmak icin goturmustum. ameliyat sonrasi kafasina elizabet takmadilar ve yarasini yalasin iyilestirir dediler fakat kedimin dikisleri patladi. 2. kez goturdugumuzde yine ameliyata aldilar ve yine ayni sekilde elizabet yoktu. yine dikisleri patladi. kesigi de kedimin ic karnindan acmislardi. su an hala dikisleri patlak duruyor. karninda fitik olustu.
Profesyonel veterinerleri ile birlikte hizmet veriyor. Gözü kapalı canlarımızı teslim edebileceğimiz, tertemiz bir ortam. Can dostlarımızın her türlü ihtiyacına cevap verebilecek Pet Shop ürünleri. Üstelik uzman veteriner görüşü eşliğinde. Daha ne olsun?
Gayet ilgililer, sokak hayvanlarına karşı da duyarsız değiller. Ekipleri gayet iyi ve klinik donanımlı. Yeni nesil tedaviler üzerinde çalışmalar yapıyor olmaları oldukça heyecan verici. Tavsiye ederim
Maalesef angora eski angora değil hekimler genç tecrübesiz yetersiz. biraz da maddiyatçı olunmuş. Evcil hayvanınıza değer veriyorsanız tavsiye etmem.
Tecrübeli veterinerler, özel bakım... Kesinlikle tavsiye ederim..
Güler yüzlü, tecrübeli ve enerjik bir ekiple can dostlarınızı gönül rahatlığıyla muayene ve tedavi ettirebilirsiniz ben çok memnunum tavsiye ederim... Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun daima ileri
Hakkında bilgiler Medusa Veteriner Polikliniği
Adres
Medusa Veteriner Polikliniği şu adreste bulunmaktadır: Kemer, 1717. Sk. No:10-A, 09000 Efeler/Aydın, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Medusa Veteriner Polikliniği dir +90 539 895 56 60