TUTU VETERİNER KLİNİĞİ

📍 Veteriner klinikleri içinde Kadıköy

7.5

La clínica veterinaria Tutu Veteriner Kliniği, située à Kadıköy, se distingue par son approche à la fois professionnelle et humaine envers les animaux. L’équipe allie expertise médicale et attention personnalisée, assurant un suivi rigoureux des soins, des urgences aux interventions chirurgicales. Leur engagement envers la transparence et l’écoute des propriétaires renforce la confiance, tout en garantissant des protocoles adaptés aux besoins spécifiques de chaque espèce.

Reconnue pour son environnement bienveillant, cette clinique met l’accent sur la qualité des traitements et la prévention, tout en offrant un cadre rassurant pour les animaux comme pour leurs maîtres. Que ce soit pour des consultations de routine ou des situations critiques, leur approche équilibrée entre rigueur technique et empathie en fait un partenaire fiable dans la prise en charge vétérinaire à Istanbul.

Sunulan özellikler ve hizmetler: TUTU VETERİNER KLİNİĞİ

İşletme hakkında
  • Sahibi kadın olduğunu belirtiyor
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
Sunulan olanaklar
  • Tuvalet
Planlama
  • Randevu alınması önerilir

TUTU VETERİNER KLİNİĞİ toplam 18 arasından 52. sırada veteriner klinikleri içinde Kadıköy

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

TUTU VETERİNER KLİNİĞİ değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 194 yorumlar Google'da

Esra Güney

Tutu veteriner kliniği en zor zamanlarımızda tesadüfen taşındığımız yere yakın oluşuyla bulduğumuz, sabırla ve şefkatle bizi, kedimiz Zeze’yi sarıp sarmalayan bugüne kadar en güvendiğimiz klinik oldu. Bugün de aynı şekilde İstanbul’dan uğurlandık. Ama biliyoruz ki yollarımız artık ayrılmayacak ☺️ İyi ki varlar. İşlerini sevgiyle ve özenle sürdürmekteler. Gönülden tavsiyedir.

Esra Güney ☆ 5/5
İpek Bayındır

Pazar günü chinchilla cinsi kedimizi traş için götürdük ve yara bere icinde teslim aldık. Derisinin cok ince ve cok fazla kıtıği oldugu icin böyle oldugunu soylediler, ama yaralar özellikle kitiginin olmadigi yerlerde var. Ayrica uyutulmadan defalarca traş edildiğinde yaralanmayan kedimizin, sedasyonla uyutularak traş edilememesi çok ilginç ve üzücü. Tavsiye üzerine gitmiştik, cok pisman olduk. Traş konusunda ASLA tavsiye etmiyorum.

İpek Bayındır ☆ 1/5
mine baş

Cookie'mizi gönül rahatlığıyla kısırlaştırma operasyonu icin emanet ettik ve çok doğru bir karar vermişiz. Operasyon basarili gecti, sonrasında da sürekli ilgilendiler. Hem ilgili hem de çok profesyonel bir ekip.Tüm muayenelerimizde güvenerek emanet ediyoruz Cookie'mizi.. Tugçe hanim, Ayşegül hanim, Burcu hanim ve Ömür Bey'e ilgi, emek ve destekleri icin ayri ayri cok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir klinik. Iyiki yollarımız kesişmiş, iyiki varsınız ❤️

mine baş ☆ 5/5
ecemsudeozan

Canımız Pamuk’un hastalığında o kadar hızlı ve ilgili davrandılar ki, iyi ki yollarımız kesişmiş dedik. İlk andan itibaren ne olduğunu, ne olabileceğini tane tane, sabırla anlattılar. Hiçbir sorumuzu geçiştirmediler, her adımda bizi bilgilendirdiler. Pamuk klinikte kaldığı süre boyunca da gerçekten çok iyi bakıldı. Sadece ilgilenmediler, sevdiklerini de hissettirdiler. Gönlümüz çok rahat ettik. Böyle bir ekiple karşılaştığımız için çok şanslıyız. Sizinde yolunuz düşerse kliniğin kedisi Cemil'i bizim yerimize sevmeyi unutmayın 💛🐱

ecemsudeozan ☆ 5/5
Jsse Pman

İlk defa buradan yorum yazıyorum çünkü diğer insanların da kötü bir deneyim yaşamalarını istemiyorum. Gördüğüm en AMATÖR işletmelerden bir tanesi, eski veterinerim uzakta olduğu için kedim boncuğu acilen baygınlaşması üzerine götürdüm ve kendileri gerekli gereksiz bütün testleri yapıp sonrasında eve gönderdiler değerlerinin iyi olduğu söylendi fakat hareket bile etmiyordu baygındı, sonradan öğrendim ki kedim ZEHİRLENMİŞ ve tedavisine çok geç başlamak durumunda kaldım, tabiiki de başka veterinere götürdüm. Google yorumlarına aldanıp gittiğim yer resmen bilgisiz insanların çalıştığı ve çoğu iyi "hastane" olarak geçen yerler ile aynı ücretlendirmeyi yapan 2 odalı amatör bir yer. Eğer hayvanınızı seviyorsanız yolunuz düşmesin.

Jsse Pman ☆ 1/5
Canan Odaman

Bir buçuk senedir köpeğimin sağlığı için tecrübelerine çok güvendiğim, pansiyonunu da kullandığım, gözümü hiç arkada bırakmayan yer. Tuğçe Hanım, Ayşegül Hanım ve Burcu Hanım’ın bu işi gönülden, sevgiyle yaptıkları o kadar belli ki 🧡

Canan Odaman ☆ 5/5
Mert Şahin

Kedim Cumi gece vakti rahatsızlanınca hızlıca Tutu’ya getirdim. Yoğun Bakıma konuldu hemen. Günbegün daha iyi görüyorum kızımı, Tuğçe hanım, Ayşegül hanım, Ali bey, Diyar bey, Burcu hanım ellerinden gelenin fazlasını yapıyor, en önemlisi de sevgisini ortaya koyuyorlar. Her zaman gidemesem de sürekli bilgisi geliyor, bir gelişme olduğu zaman. Cumikomun videolarını da paylaşıyorlar arada 🙂 içim çok rahat, tüm ekibe sonsuz teşekkürler. İyi ki varsın Tutu ♥️

Mert Şahin ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler TUTU VETERİNER KLİNİĞİ

Adres

TUTU VETERİNER KLİNİĞİ şu adreste bulunmaktadır: Kozyatağı, Şemsettin Günaltay Cd. No:54A, 34742 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Telefon

Telefon numarası TUTU VETERİNER KLİNİĞİ dir +90 536 208 11 98

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–20:00
Salı: 10:00–20:00
Çarşamba: 10:00–20:00
Perşembe: 10:00–20:00
Cuma: 10:00–20:00
Cumartesi: 10:00–20:00
Pazar: 10:00–20:00

İletişim TUTU VETERİNER KLİNİĞİ

    Yakınındaki benzer alternatifler: TUTU VETERİNER KLİNİĞİ

    Go up