ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ

📍 Veteriner klinikleri içinde Karabük Merkez

5.9

ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ, située à Karabük Merkez, propose des services vétérinaires axés sur le diagnostic précis et des solutions adaptées. L’approche professionnelle mise en avant par certains clients souligne une écoute attentive et des interventions ciblées, bien que des divergences dans l’expérience globale aient été rapportées.

La clinique se distingue par son engagement envers les soins personnalisés, tout en laissant place à des améliorations en matière de communication et de disponibilité. Un établissement à considérer pour des consultations vétérinaires structurées.

Sunulan özellikler ve hizmetler: ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
  • Mağaza içinde alışveriş
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
  • Tekerlekli sandalyeye uygun tuvalet
Sunulan olanaklar
  • Tuvalet
  • Üniseks tuvalet
  • Wi-Fi
Planlama
  • Randevu gerekli
Geri dönüşüm merkezi
  • Elektronik
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı

ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ toplam 2 arasından 3. sırada veteriner klinikleri içinde Karabük Merkez

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ değerlendirmesi 3.1 üzerinden 5 dayalı olarak 14 yorumlar Google'da

Enver Yıldız

Arıyorsun telofona bakmıyor dükkana gidiyorsun verdiği ilac tam bir fiyasko sadece para kanmak için var sanki keskin sirke tok satıcı ve kibirli

Enver Yıldız ☆ 1/5
Ezgi Koca

Sokak kedisi tedavisi için burayı aradım. Masrafları karşılayacağımı söyledim 153 ü arayın diye suratıma kapattı. İlk defa böyle bir hekimle karşılaştım. Hayvansever olmak zorunda değil ama işini bile yapmaya yeltenmiyor. Aşırı saygısız bir klinik.

Ezgi Koca ☆ 1/5
Hülya Hayal

Kedi balkondan düştü iç kanama ignesi yapılsın diye aradım. Vet hekım Oldugunu söyleyen kişi, 'kanama yok ise iç kanama igne sinin faydası yok iki gün dinlensin dedi, igne yapılırsa nolur bilmiyorum dedi. Ben böyle veteriner görmedim hayatımda. Hatta inanamadım sordum siz veteriner hekim misin diye şaka gibi. Birde yıldızlara güvenerek aramıştım iyi sanarak çok yanılttı tavsıye etmiyorum

Hülya Hayal ☆ 1/5
Ebru T.

Sokak hayvanı yolda kaza geçirdi kanaması başladı. Bu veteriner kliniğini aradım maliyeti karşılayacağımı söyledim ben cerrahi işlem yapmam dedi. Ben de tıp hekimiyim böyle hekimlik görmedim dedim. Yüzüme kapattı. 3 kuruş etmez bir yer. Aramanıza değmez.

Ebru T. ☆ 1/5
Cansu

Sokak kedisi tedavisi için aradım masraflarını karşılayacağımı söyler söylemez direkt suratıma kapattı ben veteriner değilim zabıtayı arayın dedi. Asla hayvanlarınızı emanet etmeyin yazık böyle hekimlere.

Cansu ☆ 1/5
Özlem Nida Talha

Doğru zaman, dogru teşhis...ilgi ve güler yüzünüz için coook tşk ediyorum Emre bey... İyi ki sizin gibi bir veterineri tanımış olduk...

Özlem Nida Talha ☆ 5/5
Şeyda Altınöz

Doğru teşhis, yerinde tedavi gerçek hizmet .doğru ne ise onu söyleyen bir hekim . Önceliğiniz olmalı kesinlikle tavsiye ederim 👍🏻

Şeyda Altınöz ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ

Adres

ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ şu adreste bulunmaktadır: Hürriyet, Aktaş Cd. no:10/E, 78100 Karabük Merkez/Karabük, Türkiye

Telefon

Telefon numarası ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ dir +90 551 220 09 25

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 12:00–19:30
Salı: 12:00–19:00
Çarşamba: 12:00–19:00
Perşembe: 12:00–19:00
Cuma: 12:00–19:00
Cumartesi: 12:00–19:00
Pazar: Kapalı

İletişim ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ

    Yakınındaki benzer alternatifler: ALTINÖZ VETERİNER KLİNİĞİ

    Go up