ZENPET VETERİNER KLİNİĞİ

📍 Veteriner klinikleri içinde Karesi

8.2

ZENPET Veteriner Kliniği à Karesi se distingue par son expertise professionnelle et son approche attentionnée envers les animaux. Les vétérinaires, comme Ismail Bey, sont reconnus pour leur précision diagnostique et leurs interventions réussies, allant des soins de routine aux traitements complexes. Leur dévouement et leur compétence inspirent confiance.

La clinique offre un environnement accueillant et des services de qualité, avec des tarifs accessibles. Les propriétaires d'animaux apprécient la dédication et l'empathie de l'équipe, faisant de ZENPET un choix recommandé pour les soins vétérinaires à Karesi.

Sunulan özellikler ve hizmetler: ZENPET VETERİNER KLİNİĞİ

Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Sunulan olanaklar
  • Tuvalet
Planlama
  • Randevu alınması önerilir

ZENPET VETERİNER KLİNİĞİ toplam 4 arasından 9. sırada veteriner klinikleri içinde Karesi

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

ZENPET VETERİNER KLİNİĞİ değerlendirmesi 4.8 üzerinden 5 dayalı olarak 56 yorumlar Google'da

Cihan Çelik

Mesleğini bu kadar iyi yapan bi veteriner hekim ile tanıştığım için çok şanslıyım! 1. Köpeğimin düşmesi sonrası yakın olan veteriner kliniği bacağına implant yapılması gerekiyor parçalı kırık var demişti. Apar topar ameliyata alacaklardı! Aynı gün ZENPET İsmail Bey e götürdüm ve hiç birşeyinin olmadığını söyledi. 20 gün naz yapar ve geçer dedi dediği gibi oldu ✅ 2. Köpeğimin kısırlaştırma, diş çekimi, traş ve rutin aşıları için götürdüm. 13 yaşında olmasına rağmen her işlem çok başarılıydı. Her bir hayvana kendi hayvanı gibi sahip çıkıp, gerekli özeni gösterdiği için ona çok teşekkür ediyorum. Burayı tüm evcil hayvan sahiplerine şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler 🫶

Cihan Çelik ☆ 5/5
Haşime Elif Kılıçaslan

Dünyayı işini seven idealist insanların guzellestirdigine inanıyorum. Çok ilgili ve başarılı bir hekim. Hayvan dostlarımızı emanet edebiliriz ❤️

Haşime Elif Kılıçaslan ☆ 5/5
Berke Altıntaş

Gerçekten çok iyi bir veteriner her işini çok dikkatle yapıyor benimde köpeğim var ona kendi köpeği gibi baktı ona çok teşekkür ediyorum

Berke Altıntaş ☆ 5/5
McLarenkundakcısı33

Çok ses geliyor bu böyle devam ederse şikayetçi olacağız 1hafta içerisinde haberiniz olsun

McLarenkundakcısı33 ☆ 1/5
elimec

Zeytin ile leydi min abileri güler yüzlü merhametli yaptıgı meslegini sadece is olarak görmeyen cok merhametli bir veteriner güleryuzlu samimi can dostlarin tam bir abisi olur kendisi

elimec ☆ 5/5
Mesut FİLİZCİLER

Sevdiğiniz hayvanlarınızı gönül rahatlığıyla getirebileceğiniz pırıl pırıl bir klinik. Fiyatlarıyla da sizlere yardımcı oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mesut FİLİZCİLER ☆ 5/5
Kerem

Çok ses geliyor sınav senem yalıtım filan yapın şu tel örgülü yerin içindeki o köpekler deli etti beni. Paradan kısıp balıkesirlilik yapmayın

Kerem ☆ 1/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler ZENPET VETERİNER KLİNİĞİ

Adres

ZENPET VETERİNER KLİNİĞİ şu adreste bulunmaktadır: Atatürk, Sıtkı Yırcalı Cd. NO:45/A, 10020 Karesi/Balıkesir, Türkiye

Telefon

Telefon numarası ZENPET VETERİNER KLİNİĞİ dir +90 534 738 31 20

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:30–19:00
Salı: 10:30–19:00
Çarşamba: 10:30–19:00
Perşembe: 10:30–19:00
Cuma: 10:30–19:00
Cumartesi: 10:30–19:00
Pazar: Kapalı

İletişim ZENPET VETERİNER KLİNİĞİ

    Yakınındaki benzer alternatifler: ZENPET VETERİNER KLİNİĞİ

    Go up