Orto Pati Veteriner Kliniği
📍 Veteriner klinikleri içinde Menderes
Adres, située à Menderes, se distingue par une approche exemplaire alliant expertise et bienveillance. Les professionnels, dont l’expérience et la compétence sont reconnues, interviennent avec précision et dévouement, garantissant des soins de qualité pour chaque patient. L’accent mis sur la propreté et l’hygiène renforce la confiance des clients, tout en créant un environnement rassurant.
Le centre se caractérise par une attention personnalisée, où chaque cas est traité avec sérieux et empathie. Que ce soit pour des urgences ou des suivis, l’équipe allie rigueur technique et douceur, assurant une prise en charge globale. Accessible et réactive, cette clinique incarne l’excellence dans un cadre chaleureux et professionnel.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Orto Pati Veteriner Kliniği
- Gerçek mekanda hizmet
- Tuvalet
- Randevu alınması önerilir
- Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
- Kendi otoparkı var
- Ücretsiz park yeri
Orto Pati Veteriner Kliniği toplam 2 arasından 12. sırada veteriner klinikleri içinde Menderes
Müşteri Yorumları
Orto Pati Veteriner Kliniği değerlendirmesi 4.9 üzerinden 5 dayalı olarak 88 yorumlar Google'da
Kedim balkondan düşünce en yakın veterinere gittik ve böylelikle tanıştığımız bir klinik oldu. Özgür beyin hızlı ve doğru müdahalesiyle bulut sağlığına kavuştu.Özgür bey ve Dilara hanım ikiside alanında deneyimli ve profesyoneller. Bulutu onların şefkatli ve güvenilir kollarına gözüm kapalı emanet edebiliyorum. Kliniğin bütün çalışanları inanılmaz samimi içten ve sevgi dolular. Sadece evcil dostlarımıza değil bize karşıda öyleler. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir ekip. Kendi adıma çok teşekkür ediyorum ve başarılarının daim olmasını diliyorum.
İşini severek çok iyi yapan bir ekip. Aynı zamanda klinik steril ve temiz. Oldukça güler yüzlüler 😊 Aşağıda bıraktığım bebiş bu ekibi çok uğraştırdı. Emekleri için ayrıca teşekkür ederim. Ellerinize emeklerinize sağlık.🙏
Öncelikle OrtoPati veteriner kliniği hekimlerine çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Ayaklarının üstüne basamayan bir sokak yavrusuna şifa oldular.ameliyatı ve sonrasındaki süreçle herşeyiyle çok yakından ilgilendiler. Buradan da hepsine teşekkür etmek istedim. İşini severek yapan herkese saygı duyuyorum OrtoPati de bunlardan oldu🙏
Efemin kurtarıcısı 🙏 Mendereste olması gerektiği gibi mesleğini seven , insan ilişkileri çok güzel çalışanları güler yüzlü , her aradığımızda ulasabildigimiz .Mesleğinin en iyisi yapan Hocamız Özgür bey ve ekibine sonsuz teşekkürler iyiki Bizlerlesiniz🌸🌸 Şiddetle tavsiye edilir. ☺️
Özgür bey "son derece hayvansever" ve deneyimli bir hekim. Keşke daha önce tanışmış olsaydık... Bundan sonra kedi ve köpeklerimiz Orto Pati hekimlerine emanet.
Özgür hoca yılların deneyimiyle, ortopedi alanında gerçekten büyük başarı kazanmış ve tam teçhizatlı bir klinik kurarak bu tecrübelerini biz hayvan sahipleri ve diğer kliniklerle paylaşmış çok değerli bir veteriner hekim. Bugün götürdüğümüz, ön ve arka bacakları kırılmış köpeğimizi, 6 saat süren bir operasyonla eski haline kavuştutmuştur Kendisine ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler 🙏
Minik dostumu gönül rahatlığı ile emanet ettiğim ilk klinik oldu. Tüm çalışanlarıyla ilgili, güler yüzlü ve sıcak kanlı insanların olduğu bu işi sırf para için değil sevgiyle yaptıklarını her halleriyle belli eden minnoş bir klinik 🥰
Hakkında bilgiler Orto Pati Veteriner Kliniği
Adres
Orto Pati Veteriner Kliniği şu adreste bulunmaktadır: Cüneytbey, Kuva-i Milliye Cd. No:27/A, 35470 Menderes/İzmir, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Orto Pati Veteriner Kliniği dir +90 530 571 20 35
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 24 saat açıktır