Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği

📍 Veteriner klinikleri içinde Muratpaşa

6.7

Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği se distingue par son approche professionnelle et empathique envers les animaux et leurs propriétaires. La clinique offre des services vétérinaires complets, avec une attention particulière à la propreté et à l'hygiène, créant un environnement sûr et confortable pour les animaux. Les vétérinaires sont connus pour leur expertise et leur calme, assurant une expérience apaisante pour les animaux et leurs propriétaires.

La clinique est également reconnue pour son utilisation de technologies avancées, comme les opérations sans points de suture, et son suivi post-opératoire rigoureux. Les propriétaires d'animaux apprécient la transparence et la communication claire des vétérinaires, qui expliquent chaque étape des traitements. Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği est une option fiable pour les soins vétérinaires à Muratpaşa.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği

Hizmet seçenekleri
  • Gerçek mekanda hizmet
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Sunulan olanaklar
  • Tuvalet
Planlama
  • Randevu gerekli
  • Randevu alınması önerilir
Otopark
  • Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
  • Kendi otoparkı var
  • Ücretsiz park yeri

Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği toplam 28 arasından 62. sırada veteriner klinikleri içinde Muratpaşa

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği değerlendirmesi 4.9 üzerinden 5 dayalı olarak 64 yorumlar Google'da

Abt Abt

Kızım 1.5 haftalıkken sahiplendim hiç anne görmemiş bir çocuk şuanda 1.5 yaşında. Yaklaşık 6 ay önce kısırlaştırmaya başka bir veterinere götürmüştüm bana bağılıklığı ve kilosu düşük kısırlaştıramayız dediler ve bir sürü destek verildi iki ay uğraştım. Çocuk git gide zayıfladı iyileşeceğine geriledi tekrar kontrole götürdüğümde hala düşük birşey yapılamaz bunları bunları kullanın dendi. Tam üç veteriner gezdik... En son Gökçe beyle irtibata geçtim hemen kontrole çağırdı bu şekilde toparlamaz dedi. Kontrol sonunda operasyona almamız lazım enfeksşyonla boğuşuyor vucut, akıntıyıda mı görmedi arkadaşlar dedi. Ertesi gün operasyona aldılar, içinden çıkan pyometraya inanamadım. Çocuk iyi olsun diye ötelenen süreçte kızım iyice kötüleşmiş. Operasyonu 9 gün önce olduk ertesi gün kızım herzamankinden çok çok daha iyiydi, ne kadar ağrısı varmış kim bilir, aylarca uğraştırmışlar bizi. İyi ki sizi tanıma fırsatımız oldu çok teşekkür ederim Gökçe bey. Kızımın hayatı kurtuldu sayenizde 💐❤

Abt Abt ☆ 5/5
Adile Bebek Yeşilkaya

Evimize oldukça uzak olmasına rağmen (trafikle birlikte 40 dakikayı geçiyor), gözümüz kapalı sadece buraya geliyoruz. Çünkü Gökçe Hoca’ya hem biz hem kedimiz hem de muhabbet kuşlarımız tam anlamıyla güveniyoruz. Normalde evde bile bu kadar sakin durmayan kedimiz, kliniğe adım attığında inanılmaz bir şekilde huzurlu oluyor. Ayrıca Antalya’da muhabbet kuşları konusunda uzman bir veteriner arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Kuşlar alanında uzman veteriner bulmak gerçekten zordur, eğer arayışta iseniz umarım yorumuma denk gelirsiniz. Evcil dostu olanlar çok iyi bilir; canınızı emanet etmek öyle kolay değildir. Gökçe Hoca’nın yaklaşımı, bilgisi ve sakinliği bizde o güveni fazlasıyla oluşturdu. Hocamızın yaklaşımı çok sakin, açıklayıcı ve güven verici. Ne yapıldığını adım adım anlatıyor, kafanızda soru işareti kalmıyor. Her işlem öncesi ve sonrası bilgilendirme yapılıyor. Bu da insanı ekstra rahatlatıyor. Kliniğin temizliği ise ayrıca dikkat çekici. Her gidişimizde ortam tertemiz ve hijyenik. Diğer kliniklerde alışık olunan o ağır kokular kesinlikle burada olmuyor. Gün içinde yoğun olmasına rağmen ortamda asla bir dağınıklık ya da kötü koku olmuyor. Kısacası, veteriner seçimi konusunda titiz davranan biriyseniz burası kesinlikle güvenebileceğiniz bir yer. Biz memnuniyetle ve içimiz rahat şekilde tercih ediyoruz. Tavsiye ederim.

Adile Bebek Yeşilkaya ☆ 5/5
Beste Simge

Bir buçuk yaşındaki erkek British Shorthair kedimiz Simba’yı Gökçe Veteriner Kliniği’nde kısırlaştırdık ve sürecin her anından son derece memnun kaldık. Video operasyondan sadece 5 6 saat sonra çekildi. Gökçe Bey operasyonu son teknolojiyle, dikişsiz ve yakalığa ihtiyaç bırakmayacak şekilde, oldukça profesyonelce gerçekleştirdi. Operasyondan önce kan tahlili de yapıldı. Açıkçası ben kan tahlili yapılmadan kısırlaştırma işleminin gerçekleşmesini istemiyordum ve bu konuda endişelerim vardı. Ancak sadece 5-10 dakika gibi kısa bir sürede kan tahlili sonuçları alındı ve Gökçe Bey tüm değerleri tek tek açıklayarak içimizi rahatlattı. Simba operasyon sonrası 3-4 saat boyunca klinikte gözetim altında tutuldu, bu da onu eve götürürken içimizin çok daha rahat olmasını sağladı. Eve döndükten sadece birkaç saat sonra yürümeye, oyun oynamaya başladı. Gökçe Bey zaman zaman kusma görülebileceğini belirtmesine rağmen Simba hiç kusmadı ve inanılmaz hızlı toparlandı. Bir gün sonra ise sanki hiç ameliyat geçirmemiş gibiydi; ne neşesinden ne de enerjisinden hiçbir şey eksilmemişti. Gökçe Bey’in bilgi birikimi, titizliği ve içten yaklaşımı sayesinde bu süreci stressiz ve güven içinde atlattık. Gözümüz kapalı emanet ettik ve gerçekten iyi ki tercih etmişiz diyoruz. Böyle ilgili ve alanında yetkin bir veterinerle karşılaştığımız için çok şanslıyız. Her şey için gönülden teşekkür ederiz.

Beste Simge ☆ 5/5
Sıla Özaydınlı

Gökçe Beyle bir tanıdığım sayesinde tanıştım. Patili dostlarımızı ona götürürüz. İlk kez hem köpeğimin(shih tzu) hem kedimin(sphynx) hiç korkmadığı hatta heyecanla karşıladığı bir veterinere denk geldim. Hayvanlarla iletişimi de insanlarla iletişimi de çok iyi bir veteriner hekim. Çok ilgili ve sizi detaylı bilgilendiriyor. Benim için tabi her şeyden önemlisi kızlarımın sevmesiydi. Köpeğimin de kedimin de ilk aşılarından itibaren hep Gökçe beye yaptırdım ve hiç pişman olmadım. Arada bazı acil durumlarda Gökçe beyin kliniği evime uzak olduğu için başka veterinerlere götürdüm ama her seferinde pişman oldum. Kesinlikle kızlarım için şaşmayacağım bir hekim.

Sıla Özaydınlı ☆ 5/5
Barış Basank

Gökçe beye kedimizi kısırlaştırdık, işinde inanılmaz bir hekim, çok profesyonel ve yardımsever davranıyor. Açıklama ve detaylarla içinizi rahatlatıp güven veriyor. Herkese tavsiye ederim.

Barış Basank ☆ 5/5
Ceyla Çetinkaya

Kedim Romeo 3 saatlik zorlu bir ameliyat geçirdi çok korkmuştum ama veterinerimiz o kadar özenli, sabırlı ve ilgili davrandı ki ameliyatı ve tüm süreci güvenle atlattık. Şu an kedim gayet iyi durumda. Gerçek bir can dostu veteriner. Her şey için başta Gökçe bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim🐾🙏🏻❤️

Ceyla Çetinkaya ☆ 5/5
Fikret Feratoglu

Profesyonel tecrübeli, özel yetenekli hayvan dostu bir veteriner kliniği. Eşi benzeri yok. Mucizeler yaratıyor gönülden tavsiye ederim

Fikret Feratoglu ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği

Adres

Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği şu adreste bulunmaktadır: Fener, 1975. Sk. 49 B, 07160 Muratpaşa/Antalya, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği dir +90 538 500 69 90

Web sitesi

Şirketin web sitesi Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği dır: veteriner.gokcecoskun.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–19:00
Salı: 09:00–19:00
Çarşamba: 09:00–19:00
Perşembe: 09:00–19:00
Cuma: 09:00–19:00
Cumartesi: 09:00–19:00
Pazar: Kapalı

İletişim Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği

    Yakınındaki benzer alternatifler: Gökçe Coşkun Veteriner Kliniği

    Go up