Beylikdüzü Petoloji Veteriner Kliniği
📍 Acil veterinerler içinde Beylikdüzü
Adres se distingue par son approche professionnelle et attentionnée en matière de soins vétérinaires d'urgence. Les interventions y sont menées avec précision, notamment pour les cas délicats comme les corps étrangers ou les opérations chirurgicales, où la confiance et la compétence sont essentielles.
La clinique offre également un accompagnement complet, des vaccinations aux conseils pour les voyages avec animaux, en passant par des soins dentaires de qualité. Son équipe allie expertise et éthique, répondant aux besoins des animaux domestiques comme des protégés des rues.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Beylikdüzü Petoloji Veteriner Kliniği
- Gerçek mekanda hizmet
- Kendi otoparkı var
Müşteri Yorumları
Beylikdüzü Petoloji Veteriner Kliniği değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 47 yorumlar Google'da
Kedimiz yabancı cisim yutmuştu başka yerlerde güvenemedik emre bey çok ilgilendi sağolsun ameliyatını da başarıyla yaptı güvenle emanet edebilirsiniz.
Had a great experience with Dr Emre! He helped us with vaccinations and shared advice on traveling abroad with pets, which made the process much easier. I brought my cats Zoom & Oreo a few times from March 2024 to July 2025, until we had to leave Turkey sadly. He also cleaned Oreo’s teeth just 2 days before our flight, and she recovered just in time. And now her teeth look extra white ✨😸 Thank you Dr Emre! 🐾 Harika bir klinik aşılar ve evcil hayvanla yurtdışı seyahat konusunda bize yardımcı oldu. Kedilerim Mart 2024’ten Temmuz 2025’e kadar birkaç kez gitti ve her seferinde memnun kaldık. Teşekkür ederiz Emre hoca🐾
İlgili ve işinin ehli bir veteriner hekim. Kedimizin kısırlaştırma operosyunu için Emre beye teşekkür ederiz. Tavsiye ederim.
Nihayet veteriner hekim arama çalışmalarımız sona erdi...Kendi iki kedimiz dışında yeni bahçe katımıza misafir gelen iki sokak kızımızdan olan 3+5=8 yavrusunu Emre kardeşimizin güvenli ellerine teslim ettik...1. sokak kızımızı ve onun kızını, desteklerini esirgemeden profesyonelce sterilize etti ve yine aynı anne ve üç yavrusunun ağzındaki viral enfeksiyonu tespit etti ve hemen tedaviye başladık...Çok genç bir hekim olmasına rağmen etik iş anlayışıyla bizi fazlasıyla etkiledi...Sokak kedilerimize verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz...Başarılar diliyorum.
Yaklaşık bir senedir tanıyorum Emre hocayı; Ablamın tavsiyesi üzerine geldim iyi ki tanımışız. Kedimi kısırlaştırmak için birçok doktora götürdüm gereksizce bağışıklığı bahane ederek ameliyatı uzatıp, olmaması gereken tedaviler uygulandı bu bizim için maddi ve manevi kayıplara sebep oldu…Güvenilir, anlayışlı, sabırlı, işini severek ve hakkıyla yapan gözüm kapalı emanet edebileceğim tek doktor derim. Eyüp’ten Beylikdüzü’ne Emre hoca için geliyoruz.En son nefes darlığı şikayetiyle geldiğim, umudumun sona erdiği noktada önce Allah sonra Emre hocamın mücadelesiyle kurtuldu yavrum. Nasıldır acaba iyimidir diye şüphe bile kalmasın içinizde gerçekten işinde mükemmel.Ne kadar teşekkür etsem azdır. Saygılarım ve sevgilerimle.
Emre bey ve ekibi gerçekten Beylikdüzü ne kalite farkı getirdi.Herkese tavsiye ediyorum çünkü burada bebişlerimize ticari mal gözüyle bakmıyor can olarak bakıyor tebrik ediyorum
"Veteriner kliniğinden ve tüm ekipten son derece memnun kaldım! Kedimizin operasyon sürecinde her aşamada bizi bilgilendirdiler, titizlikle ilgilendiler. Profesyonel ve güvenilir bir ekip arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Bu süreçte bize gösterdikleri ilgi ve destek için minnettarız!"
Hakkında bilgiler Beylikdüzü Petoloji Veteriner Kliniği
Adres
Beylikdüzü Petoloji Veteriner Kliniği şu adreste bulunmaktadır: Barış, İzmir Cd. Ginza Lavinya Park, 34520 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Beylikdüzü Petoloji Veteriner Kliniği dir +90 532 689 42 84
Web sitesi
Şirketin web sitesi Beylikdüzü Petoloji Veteriner Kliniği dır: wa.me/905326894284
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 10:00–20:00
Salı: 10:00–20:00
Çarşamba: 10:00–20:00
Perşembe: 10:00–20:00
Cuma: 10:00–20:00
Cumartesi: 10:00–20:00
Pazar: 12:00–17:00